Jak zdrowo schudnąć

Większość osób, które decydują się na zrzucenie balastru zbędnych kilogramów, marzy o tym, aby wyniki ich wysiłków pojawiły się natychmiast. Każdy chciałby schudnąć szybko i na zawsze, jednakże nie jest to możliwe, jeżeli chcemy przy tym zachować swoje zdrowie.
Nie ma bowiem możliwości, aby organizm gubił zbędne kilogramy w ekspresowym tempie i pozostał przy tym zdrowy. Najlepszym rozwiązaniem jest rozplanowanie sobie utraty wagi w tempie około pięciu kilogramów miesięcznie. Jest to bezpieczna ilość, która nie powinna w negatywny sposób wpłynąć na nasze ciało.
Poza tym, dobrze jest skonsultować się z dietetykiem, który to opracuje najlepszą dla nas dietę, opartą na naszych ulubionych produktach. Wielu osobom kojarzy się to automatycznie z wysokimi wydatkami. Wcale tak być jednak nie musi, ponieważ wystarczy udać się na jedno, maksymalnie dwa spotkania. Dietetyk powinien dokonać pomiarów naszego ciała i zważyć nas, aby móc wyliczyć nasze poprawne BMI i wskazać nam prawidłową wagę, w odniesieniu do wzrostu, wieku oraz płaci.

Previous post Tabletki na odchudzanie
Next post Diety odchudzające monotematyczne