Suplementy wspomogą odchudzanie

W siłowni pojawiamy się po to, aby zbudować imponujące ciało. Dla jednych będzie to wyrzeźbiona muskulatura, dla innych zgubienie kilku kilogramów. W tym drugim przypadku nie budujemy masy. Bazujemy tutaj na innych suplementach.
L-karnityna i CLA
Suplementy diety, które wspomogą odchudzanie, zawierają w swoim składzie między innymi L-karnitynę czy CLA. Są to substancje powodujące przyspieszone spalanie tkanki tłuszczowej i zamianę jej w energię. Ponadto stosowanie suplementacji pomaga zapobiegać ponownemu odkładaniu się dodatkowego tłuszczu. W składzie preparatów znajdziemy też zieloną herbatę czy kofeinę. Ta ostatnia podnosi koncentrację, zaś zielona herbata chroni przed działaniem wolnych rodników. Stosuje się też ketony malinowe oraz błonnik.
Trening to podstawa
Jeśli liczymy na to, że stosowanie suplementów pozwoli nam zrzucić zbędne kilogramy, jesteśmy w błędzie. Powinniśmy połączyć preparaty z właściwą dietą oraz wysiłkiem fizycznym. Zaleca się tutaj chociażby trening aerobowy, który będzie pobudzać tlenowe procesy spalania tkanki tłuszczowej.

Previous post SUPLEMENTY NA ODCHUDZANIE
Next post Odchudzanie z suplementami jakimi ?