ODCHUDZAJĄCE WYCIĄGI ROŚLINNE

Jakie rośliny najlepiej odchudzają? Jak się okazuje – cytrusy. Są one absolutnym numerem jeden, jeżeli chodzi o odchudzające właściwości owoców. Im zatem dany suplement ma więcej ekstraktów z cytrusów, tym większe prawdopodobieństwo, że będzie on bardziej skuteczny.
W wyciągu powinien znajdować się ekstrakt z pomarańczy, grejpfruta czy też cytryny. Działanie wszystkich tych owoców zostało potwierdzone w licznych badaniach klinicznych.
Polifenole
Skuteczność wyciągów to przede wszystkim zasługa polifenoli. Są to naturalne, czynne substancje z soków owoców cytrynowych
Działanie wyciągów
Dzięki stosowaniu suplementów zawierających wyciągi roślinne można bardzo szybko stracić wagę – różnica widoczna jest już po 4 tygodniach od daty rozpoczęcia stosowania.
Zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie proporcjonalnie się zmniejsza. Oczywiście należy przy tym przestrzegać treningu oraz zdrowej diety, gdyż inaczej niweczymy całe działanie suplementu. To on sprawia, że jesteśmy w stanie nie tylko utrzymać linię, ale także znacznie obniżyć BMI.

Previous post Odchudzanie płynące z natury
Next post Jakie napoje pić, kiedy się odchudzamy